chwila...
http://www.pttk.jgora.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajdy.slide1gk-is-94.jpglink
http://www.pttk.jgora.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/naszczelincugk-is-94.JPGlink
http://www.pttk.jgora.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/Strzechagk-is-94.JPGlink
«
»
  1. 0
  2. 1
  3. 2

Ogłoszenia

Sudeckie Hotele i Schroniska PTTK sp z o.o. w Jeleniej Górze zapraszają do składania ofert na dzierżawę Schroniska PTTK Samotnia w Karpaczu.

Zainteresowane osoby proszone są o pisemne przedstawienie koncepcji funkcjonowania obiektu. Konieczne jest zachowanie specyfiki obiektu i jego wypromowanej marki jako obiektu należącego do PTTK.

Różne proponowane rozwiązania ułatwiające funkcjonowanie z punktu widzenia ekonomicznego, ochrony środowiska, wynikające z postępu technicznego i cywilizacyjnego będą dodatkowym atutem.

Przy złożeniu oferty konieczna jest wpłata wadium na konto Spółki 44 1020 2124 0000 8102 0149 6298 w wysokości 250.000, - złotych, kwota będzie stanowiła zabezpieczenie umowy.

Termin składania ofert – 17.07.2023 r.

Zarząd Spółki dokona wyboru najkorzystniejszej oferty w terminie do 31.07.2023r

Zarząd  Spółki zastrzega sobie prawo swobodnego wyboru oferty lub odstąpienie od wyboru.”

 

Znajdź obiekt

Szukaj frazy
Kategoria
Park Narodowy

Najnowsze ogłoszenia

  Dotyczy: postępowania ofertowego w sprawie wyłonienia Dzierżawcy schroniska PTTK „Samotnia” w Karpaczu prowadzonego w trybie ustawy z dnia23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny ( Dz. U. z 2023 r. poz. 1610)   Zarząd spółki Sudeckie Hotele i Schroniska PTTK sp. z o.o.  informuję, że  komisja powołana zarządzeniem prezesa w sprawie wyboru oferty na dzierżawę schroniska PTTK „Samotnia” w Karpaczu, po...
Czytaj więcej wOgłoszenia  

Nasi partnerzy

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies